PAKA THERM Izolacje Natryskowe

izolacja natryskowa
Ocieplenie domu – Kraków – zakres działania

Witamy na witrynie izolacji natryskowej PAKA TERM z Krakowa. Posiadamy wszechstronne doświadczenie budowlane, w tym dziewięcioletnią praktykę na rynku amerykańskim. Oferujemy precyzyjną, szczelną i najszybszą technologię izolacyjną na światowym rynku budowlanym, którą jest piana natryskowa. W izolacje natryskowe, jako najlepsze ocieplenia zaopatrujemy Kraków i całe województwo małopolskie.

Izolacja natryskowa stanowi wszechstronną technologię, gdzie geometria przegród budowlanych obiektu nie ma znaczenia w procesie instalacyjnym. Wytwarzania na izolowanej powierzchni pianka natryskowa pokrywa ją jak farba lakiernicza a następnie zwiększa swoja objętość ponad 100-krotnie, gwarantując najbardziej szczelne i nie zawierające łączeń ocieplenie dachu, ścian, fundamentów. Należy w tym miejscu podkreślić, że na wytworzenie prawidłowej i bezpiecznej pianki natryskowej mają wpływ: wybór bezpiecznego i wartościowego produktu o jakościowym składzie komponentowym (gęstość, poziom palności, brak lotnych związków organicznych) oraz dogłębna znajomość procesów technologicznych w przetwarzaniu izolacji natryskowych.

PAKA TERM – pianki natryskowe – małopolska

Paka Term, instalując amerykańską, markową pianę natryskową Lallafom USA oraz APD i posiadając szczegółową wiedzę z zakresu procesów ociepleń i izolacji natryskowych oraz dysponując wysokiej klasy urządzeniami dozującymi, otrzymał Akredytację Europejskiej Organizacji Poliuretanowych Izolacji Natryskowych (www.eopin.org).

Realizujemy na terenie małopolski tak w praktyce poszukiwaną przez inwestorów ideę kompleksowego, jednoczesnego wykonania większego zakresu robót izolacyjno-instalacyjnych. Umożliwia to nasza bliska kooperacja z przedsiębiorstwem posadzkarskim, dekarskim i jednostką instalacyjną systemów grzewczych.


Przy naszych realizacjach klient nigdy nie ma do czynienia ze stratą czasu w wyniku niedotrzymania terminowości ustalonych prac czy też konieczności samodzielnego, powykonawczego czyszczenia elementów wyposażenia lub terenu prac.

PAKA TERM – izolacja natryskowa – nasza oferta

Oferujemy w temacie: ocieplenie poddasza i ścian – rozwiązanie, któremu nie są w stanie technologicznie dorównać tradycyjne metody izolacyjne. Paroprzepuszczalna piana natryskowa SealGuard 500 oraz HydroCeal 500, to wzorowe przykłady niezmiennej w czasie szczelności, efektywności cieplnej i tłumienia hałasu.

Oferujemy w temacie: hydro i termoizolacja dachów, posadzek, fundamentów – technologię natryskową pian zamknięto-komórkowych z serii HeatGuard, gwarantującą utrzymywanie w praktyce najwyższych współczynników izolacyjności cieplnej, wilgotnościowej i gazowej (nieosiągalnej dla powszechnie stosowanych materiałów) a wykorzystywaną zarówno w chłodnictwie jak i technice promów kosmicznych.

Oferujemy w temacie: izolacja dachu, zabezpieczenie hydro-izolacyjne, mechaniczne i antykorozyjne powierzchni – niezawodny system w postaci: piana dachowa HeatGuard 250 – powłoka silikonowa Sealcote 1000 – posypka z kruszywa, przy którym niska trwałość i niedokładność cechująca dotychczas stosowane rozwiązania zostaje wyeliminowana.

Oferujemy dla budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i rolniczego – ocieplenia i izolacje w technice popartej wiedzą, zaawansowaną technologią, ekonomią, bezpieczeństwem, trwałością i niezawodnością.

Inwestorów zainteresowanych dociepleniem domu i izolacją budynku w rejonie Krakowa, Tarnowa, Nowego Sącza, Myślenic, Wadowic, Limanowej lub innego obszaru małopolski, zapraszamy do kontaktu z nami i poszerzenia swojej wiedzy w aspekcie wyjątkowego systemu izolacji – poliuretanowej izolacji natryskowej.

MIESZKAJ LEPIEJ I TANIEJ!

Certyfikaty Autoryzacji LALLAFOM® USA